Tenza
Realizujeme vaše představy

TENZA, a.s. zastupuje na českém trhu jednoho z předních světových výrobců armatur – firmu BROEN A/S. Z jejího sortimentu dodává zejména klasické kulové kohouty BALLOMAX a statické i dynamické regulační armatury BALLOREX.

Kulové uzavírací kohouty BALLOMAX
Kohouty BALLOMAX jsou kvalitní bezúdržbové uzavírací armatury s koulí z nerezové oceli. Své uplatnění nacházejí v rozvodech kapalin, plynů i páry.
Ocelové kulové kohouty BALLOMAX splňují nejnáročnější technické požadavky. Vyrábí se v rozmezí průměrů od DN10 do DN500 se základními typy připojení: závitové, přivařovací, přírubové vč. různých kombinací.
Navrtávací armatury BALLOMAX umožňují montáž odboček na potrubních systémech za provozu bez vypuštění média.
Kulové kohouty BALLOMAX jsou vyráběny ve variantách pro rozvody horké vody do teploty 200°C (typ 60, 61, 64), pro páru do 200°C, resp. 300°C (typ 55) a také ve variantě plnoprůtočné (typ 94). Jsou vyráběny v tlakových řadách PN 16, PN 25 a PN 40.

Statické regulační armatury BALLOREX S
BALLOREX S jsou ideální armatury pro statické vyvažování topných a chladicích soustav. Díky promyšlenému technickému řešení umožňují regulaci průtoku, uzavírání a otevírání ventilu, odvzdušnění, případně napouštění a vypouštění systému.
Armatury BALLOREX S se dodávají s ukončením závitovým (DN 10 až 50), přírubovým (DN 15 až 150) nebo přivařovacím (DN 65 – 150).
Pomocí měřící soupravy BALLOREX je možné provádět přímé měření průtoku a teploty média protékajícího armaturou.

Dynamické regulační armatury BALLOREX QP/M/Q
Armatury BALLOREX QP/M/Q jsou určeny k dynamickému zaregulování topných soustav v objektech. Zajišťují optimální pracovní podmínky termostatickým ventilům.

V případě zájmu (poptávky/objednávky) můžete kontaktovat oddělení tepelné techniky - email: ott@tenza.cz, tel.: 545 539 335.